Ana sayfa

Kürşad Büyükgül iç mimarlık tasarım ofisi, yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile iç mimari alanında önde gelen firmalardan birisidir. Kürşad Büyükgül tasarım ofisi mimari görselleştirme-eğitim, iç mimari tasarım ve iç mimari uygulama alanında söz sahibi firmalarından birisidir. Mimari görselleştirme çalışmalarını referanslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

iç mimari tasarım, görselleştirme ve uygulama

İç Mimarlık Tasarım Ofisi Kürşad Büyükgül hizmetlerimiz

  1. Mimari görselleştirme ve eğitimi
  2. İç mimari tasarım
  3. İç mimari uygulama

Mimari Görselleştirme ve eğitimi

Kürşad Büyükgül iç mimarlık tasarım ofisi tarafından yapılmış başlıca mimari görselleştirme çalışmalarımız;

  • Datacore Bilgi Sistemleri İstanbul Ofisi
  • MDE CAD-CAM 
  • DNA Office konsept çalışması
  • Yelkenci Group

ve daha pek çok firma ile bu alanda hatırı sayılır projelere imzamızı atmış bulunuyoruz. Mimari görselleştirme de sektörde sıklıkla bilinen programlardan 3ds Max, AutoCAD, Adobe Photoshop ve Render motoru olarak vray, corona, fstorm ve daha pek çok profesyonel yazılımsal çözümleri sunuyoruz. Ayrıca firmamızda ki deneyimli mimarlar ve iç mimarlar ile yazılım alanında eğitimler vermekteyiz.

  • Mimari görselleştirme eğitimi : temel ve ileri düzeyde 3ds max eğitimi verilmektedir. temel 3ds max eğitimi 3ds max ve vray render motorundan oluşan oluşmaktadır. bu eğitim yaklaşık onbeş saat sürmektedir. Eğitim süresi tamamlandığında temel mimari görsel oluşturma becerisine sahip olunmayı amaçlamaktadır. ileri düzey 3ds max eğitimi ise kursiyerin istekleri doğrultusunda şekillenmetedir.
  • AutoCAD eğitimi: Standart AutoCAD eğitiminden ziyade, özellikle mimari alanda yoğunlaştırılmış bir eğitim sunulmaktadır.
  • Photoshop eğitimi: Mimari görsel sunumlarının hazırlanması ve mimari görseller üzerindeki renk düzenlemeleri konusunda eğitimler verilmektedir.

İç Mimari Tasarım

iç mimari konut tasarımı

Kürşad Büyükgül iç mimarlık tasarım ofisi müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak işlevsel ve estetik mekanlar kurgulamayı amaçlar. Ofis tasarımı ve konut tasarımı konusunda bilgi ve tecrübelerini müşterileriyle geliştirmeye devam etmektedir. Mağaza tasarımı, ev dekorasyonu, özellikle özgün mutfak tasarımı ve banyo tasarımı konusunda butik tasarım çözümler sunmaktadır.

İç Mimari Uygulama

İç mimari uygulama çalışmaları, konusunda uzman mimarlarımız tarafından takip edilmektedir. Deneyimli ustalarımız eşliğinde tasarımlarımız titizlikle ve özenle uygulanmaktadır. Daha önce yaptığımız uygulama çalışmalarını ilgili sayfadan görebilirsiniz.